18.5 C
Brno
Středa, 24 července, 2024
DomůRady a NávodyPořiďte dětem veselé letní povlečení, a ony se budou do postelí těšit

Pořiďte dětem veselé letní povlečení, a ony se budou do postelí těšit

Už se vám někdy stalo, že jste byli na návštěvě u někoho, jehož děti měly krásné a nepřehlédnutelné povlečení? Pokud ano, možná jste pak cestou domů nebo doma poslouchali prosby a žádosti, že i ony by si přály stejné nebo podobné povlečení s auty, ovocem, zvířátky… Když je navíc vyrobeno z kvalitního, příjemného materiálu, spí se v takové posteli skvěle i v létě, kdy je v noci značně teplo.

Krásné povlečení pro holčičky i kluky

Teď na léto je doslova stvořeno povlečení SATÉN DESIGN exotica v pastelových barvách. Najdete na něm nejrůznější exotická zvířata, faunu, floru, a barvy exotiku ještě umocní. Připomene nám dálné země a teplo, které jsme možná zažili na dovolené u moře. Klasický rozměr 140 x 200 cm a 70 x 90 cm jej umožní koupit všem dětem, které už spí pod velkou peřinou s klasickým polštářem. Je vyrobeno ze 100 % dlouhovlákné česané bavlny, nevyžaduje žehlení a zapíná se na zip. Jeho údržba i povlékání jsou hračkou.

Oblékněte postel holkám

Poslední dobou „letí“ u holčiček jednorožci. Značka SCANquilt nabízí povlečení KLASIK unicorn v rozměrech 140 x 200 cm 70 x 90 cm v pastelových barvách. Je zcela bavlněné, zapínání je na zip, nejenže jej budou mít rády vaše dcery, ale pro příjemné povlékání i vy.

Pokojík oživí i povlečení KREP srdce, které má růžový podklad a na něm nespočet barevných větších srdíček, které miluje každá holčička.

Kluci chtějí stroje

Menší i větší kluci mají rádi vše, co má motor. Co třeba povlečení KLASIC auta, které je plné barevných aut mnoha modelů. Anebo povlečení FINO DESIGN s motorkami Harley?

Nechybí ani povlečení s bicykly, povlečení pro dospívající kluky i holky s tématem MUSIC nebo třeba modely jako stvořené pro milovníky zvířat s pejsky, kočičkami nebo ovečkami.

Podívejte se na scanquilt.cz a potěšte své ratolesti, ať už mají 3 roky, sedm nebo 14 let.

Předchozí článek
Další článek
A. T. FORNAX vám s gastro vybavením pomůže
- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články