2.2 C
Brno
Středa, 29 března, 2023
DomůRady a NávodyA. T. FORNAX vám s gastro vybavením pomůže

A. T. FORNAX vám s gastro vybavením pomůže

Provoz restaurace a jiných tomu podobných zařízení není žádný med. Což ví každý z vás, kdo se v této branži aktuálně pohybuje. Počáteční náklady gastro vybavení se mohou vyšplhat poměrně vysoko, ale pokud je restaurace úspěšná či pro ni máte dobré předpoklady, investice se ve velmi krátkém čase vrátí. Už víte, kde takové vybavení za rozumné ceny koupit? Nebo potřebujete něco pouze dokoupit? Či dokonce chcete své bistro či restauraci něčím ozvláštnit?

Kde vybavení koupit?

Vždy je dobré dívat se po ověřeném prodejci, který nemá přehnaně nízké, ale ani přehnaně vysoké ceny. Jak už jsme v nadpisu zmínili, společnost A.T. FORNAX je na trhu již od roku 1995 a byla založena za účelem dovozu gastronomického zařízení. V průběhu let se společnost vypracovala ve významného zástupce gastro technologií špičkových evropských výrobců z Francie, Itálie, Velké Británie, Dánska, Holandska a jiných zemí. Nabízené zboží je určeno pro široké využití v různých gastro provozovnách, jako jsou školní jídelny, bistra, restaurace, kavárny a mnoho dalších.

Čím zpestřit své gastro vybavení

Zpestřit gastro vybavení lze různě, a k tomu nám mohou pomoci drobné věci. Například servírovací vozíky mohou sloužit k převozu jídel, ale také jako univerzální servírovací vozík s indukční deskou, kde můžete připravit různé speciality před zraky hostů. Různé placky, rybí plody či jiné delikatesy mohou přilákat milovníky dobrého jídla.

To stejné platí i pro flambovací vozík, který poslouží pro přípravu pokrmů, například ovoce před zraky hostů. Jen si představte tu krásu, když vidíte, jak kuchař dotahuje jídlo k dokonalosti u stolu nebo opodál hosta v hořícím alkoholu. Jedná se o velmi atraktivní a efektivní přípravu, která bude ještě zajímavější při večerním provozu. Výběr je pestrý a udělat i z obyčejné věci dokonalost, je velmi jednoduché.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články